T. Duškinas nepateko į 50 metrų plaukimo peteliške pusfinalį (komentaras)

Pasaulio plaukimo čempionato Kazanėje vyrų 50 metrų plaukimo peteliške atrankoje lietuvis Tadas Duškinas distanciją įveikė per 23,82 sekundės ir savo plaukime buvo pirmas, tačiau bendroje įskaitoje liko 20-as ir į pusfinalį nepateko.
K. Čachovskio (DELFI.lt) nuotr.

Tai buvo geriausias lietuvio sezono rezultatas.

„Savo pasirodymą vertinu nepatenkinamai, nes nepagerinau savo asmeninio laiko“, – teigė T. Duskinas

Pasak sportininko, pirmas startas visada būna pilnas streso ir teigė, kad reikia palūkėti kitų varžybų pradžios.

1. Tadas Duškinas (Lietuva) - 23,82 sek.