Lietuvos lengvaatlečiai Europos kurčiųjų čempionate iškovojo du medalius

Lenkijoje vykusiame 9-ajame Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate Lietuvos atstovai iškovojo du medalius – po vieną sidabro ir bronzos.
Asociatyvi iliustracija, AFP/Scanpix nuotr.

Vyrų rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą užėmė Vytenis Ivaškevičius. Lietuvis įrankį nustūmė 16 m 30 cm.

Mindaugas Jurkša (15 m 25 cm) šioje rungtyje liko ketvirtas, tačiau disko metimo varžybose iškovojo bronzą (41 m 60 cm).

V. Ivaškevičius disko metime buvo šeštas (39 m 28 cm), o kūjo metime – septintas (23 m 8 cm).

Bėgikas Donatas Tumaitis 10 000 m distancijoje užėmė šeštąją vietą (36 min. 1,82 sek.), o 5000 m nuotolyje – 11-ąją (17.27,75).