Olimpinis festivalis Tbilisyje: trys Lietuvos plaukikai pateko į pusfinalius

Pirmadienį Gruzijos sostinėje Tbilisyje startuoja Europos jaunimo olimpinis festivalis (EJOF). Pirmąją varžybų dieną startuoja Lietuvos plaukikai, tenisininkai ir lengvaatlečiai.

Asociatyvi nuotr., V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pirmasis iš Lietuvos plaukikų startavo Tomas Sungaila, kuris 200 m laisvuoju stiliumi atrankos plaukime užėmė penktą vietą (01:58,88) ir į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje jis liko 34-as.

Į 100 metrų nugara plaukimo pusfinalį pateko Rokas Juozelskis, kuris finišavo per 59,66 sek. ir atrankoje užėmė 14-ą vietą. Toje pačioje rungtyje startavęs Paulius Martinkėnas buvo diskvalifikuotas.

100 metrų nugara atrankoje Gabija Mankauskaitė užėmė 25-ąją vietą (1:10,12) ir į pusfinalį nepateko.

Į 100 metrų krūtine pusfinalį pateko Erikas Kapočius, kuris distanciją įveikė per 1:06,45 min. ir pagerino savo asmeninį rekordą. Jis su tryliktu rezultatu pateko į pusfinalį. Algimantas Rafanavičius liko 19-as (1:06,99) ir į pusfinalį nepateko.

Į finalą pateko Ieva Jacevičiūtė, kuri 400 metrų kombinuotu stiliumi įveikė per 5:06,26 ir į finalą pateko su pagerintu rezultatu.

Šios dienos startai Lietuvos laiku:

PLAUKIMAS (kvalifikacija)

10:37 val. 4x100 estafetė laisvuoju stiliumi, Mantas Kaveckas, Paulius Martinkėnas, Tomas Sungaila, Darijus Astrauskas

16:20 val. 2000 m. kliūtinis bėgimas, Dominykas Matijošaitis – iš karto finalas

16:40 val. šuolis į tolį, berniukai, kvalifikacija, Algirdas Strelčiūnas (kvalifikacija)

18:06 val. 100 m bėgimas, berniukai, kvalifikacija, Laurynas Toleikis (kvalifikacija)