Kanojininkas V. Korobovas tapo jaunių planetos pirmenybių čempionu sprinto rungtyje

Pasaulio jaunimo (iki 23 metų) bei jaunių (iki 19 metų) baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Portugalijoje sekmadienį medalių dalybos prasidėjo sprinto – 200 m – rungtyse.
Asociatyvi nuotr. V. Korobovas (dešinėje) Asmeninio archyvo nuotr.

Jaunių amžiaus grupės pagrindiniame finale kanojininkas visaginietis Vadimas Korobovas aplenkė visus aštuonis varžovus, finišavo pirmas bei iškovojo aukso medalį. Nugalėtojo laikas 200 m distancijos finale -40,688 sekundės.

Praėjusių metų 19-mečių čempionato bronzos medalininkas iš Lietuvos šįkart aplenkė sidabro medalininką Arturą Gulijevą (40,748 sek.) iš Uzbekistano ir bronzą pelniusį Moldovos kanojininką Sergejų Tarnovsčį (40,784 sek.).

Už prizininkų trejeto šios rungties finale liko sportininkai iš Rusijos, Čekijos, Bulgarijos, Ispanijos, Portugalijos bei Lenkijos.