„Real“ parodė jėgą „Manchester City“ ekipai

Karališkasis Madrido „Real“ futbolo klubas pradėjo pasirengimą sezonui – ir pradėjo jį galinga pergale. Draugiškame mače Australijoje „Real“ ekipa penktadienį 4:1 (3:1) nepaliko vilčių „Manchester City“ klubui.

Solidų pranašumą ispanai susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 3:1 – įvarčius įmušė 22 min. K. Benzema, 25-ąją – C. Ronaldo, 44-ąją – Pepe. Skirtumą prieš pertrauką sumažino Y. Toure iš 11 metrų baudinio.

Antroje susitikimo pusėje klubai suteikė progą pasireikšti ne pagrindinės sudėties futbolininkams ir D. Čeryševas 73 minutę dar labiau padidino skirtumą – 4:1.

Madrido „Real“ kitas draugiškas rungtynes žais liepos 27 ir 30 d. Kinijoje – su italų „Inter“ bei „Milan“ ekipomis.

„Manchester City“ liepos 27 ir rugpjūčio 1 d. varžysis su Vietnamo ir „Stuttdart“ komandomis.