R. Sterlingo debiutas „Manchester City“: ir įmušė, ir apsikvailino

49 milijonus svarų sterlingų (70 mln. eurų) kainavęs Raheemas Sterlingas debiutavo „Manchester City“ komandoje. Anglijos „Premier“ lygos vicečempionai Australijoje vykstančiame „International Champions Cup“ turnyre sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Italijos „Seria A“ pirmenybių sidabro medalininkais „Roma“ futbolininkais.

Prabėgus vos 50 sekundžių 20-metis anglas iškart įstrigo sirgalių atmintyje: varydamas kamuolį, puolėjas ant jo užlipo ir išsitėškė ant vejos.

Neilgai trukus R. Sterlingas įmušė ir pirmąjį savo įvartį „žydrųjų“ gretose. Jam prireikė vos trijų minučių. Tiesa, didžiąją darbo dalį šioje situacijoje nuveikė 18-metis Kelechi Iheanacho iš Nigerijos, atlikęs tobulą perdavimą.

Jau po penkių minučių švieslentėje degė vienodi skaičiai: rezultatą fantastišku tolimu šūviu išlygino 25 metų bosnis Miralemas Pjaničius. Iškart po pertraukos svarstyklės vėl persisvėrė „Man City“ naudai. Įvartį šį kartą pelnė grubia Italijos ekipos gynėjų klaida pasinaudojęs K. Iheanacho.

Likus žaisti tris minutes puikiu baudos smūgiu Joe Hartą nuginklavo ir lygiąsias savo komandai išplėšė 23-ejų serbas Ademas Ljajičius.

„Roma“ savo sudėtyje šioms rungtynėms registravo ir Tomą Švedkauską. Nors italų ekipos treneris atliko net 11 keitimų, 21 metų vartininkui iš Lietuvos laiko aikštėje jis neskyrė. Tuo metu „Man City“ šiame susitikime atliko 10 keitimų.

„AS Roma“ 2 – 2 „Manchester City“: 3‘ [0 – 1] Raheemas Sterlingas 8‘ [1 – 1] Miralemas Pjaničius 51‘ [1 – 2] Kelechi Iheanacho 87‘ [2 – 2] Ademas Ljajičius.