Lietuvos žolės riedulininkės nepasigailėjo kroačių

Kroatijoje prasidėjo 2015 metų Europos moterų žolės riedulio III diviziono čempionatas, kuriame rungtyniauja Lietuvos rinktinė. Pirmąją turnyro dieną mūsiškės 5:1 (3:1) sutriuškino šeimininkių rinktinę.
Organizatorių nuotr.

Rungtynių pradžia nebuvo linksma – jau 7 minutę Kroatijos rinktinė išsiveržė į priekį. Vis dėlto jau 9 minutę po mažojo kampinio Lietuvos rinktinės kapitonė Ramūnė Petrauskaitė rezultatą išlygino, o 20 minutę Jūratė Juodytė išvedė mūsiškes į priekį. 28 min. ta pati J. Juodytė skirtumą padidino iki 3:1.

Po pertraukos padėtis aikštėje nesikeitė, o mūsų ekipai dar du įvarčius pelnė Dovilė Juraitė (44 min.) ir Kristina Žalandauskaitė (67 min.).

Per kitas turnyro rungtynes Turkijos rinktinė 2:1 (1:0) palaužė Šveicarijos ekipą.

Taip pat čempionate dalyvauja Rusijos riedulininkės, kurioms pirmadienį buvo laisva diena. Antradienį Lietuvos ekipa susitiks su Turkijos rinktine.