13-ąjį „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjo G. van Avermaetas, R. Navardauskas – 173-ias

102-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 13-ąjį etapą penktadienį laimėjo belgas Gregas van Avermaetas („BMC Racing“).

Jis 198,5 km nuvažiavo per 4 val. 43 min. 42 sek. ir finišo sprinte pranoko slovaką Peterį Saganą („Tinkoff-Saxo“). Trečias finišavo belgas Janas Bakelantsas („AG2R La Mondiale“, +3 sek.).

Lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale-Garmin“, +21.25) užėmė 173-iąją vietą.

Lenktynių lyderiu išliko britas Christopheris Froome`as („Sky“). Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima amerikietis Tejay van Garderenas („BMC Racing“, +2.52), trečiąją – kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“, +3.09).

Ketvirtą kartą „Tour de France“ lenktynėse dalyvaujantis R. Navardauskas (+2:10.11) iš 135-osios vietos nukrito į 159-ąją.