D. Dzindzaletaitė iškovojo Europos jaunimo čempionato auksą

Lietuvos trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė Taline (Estija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate penktadienį iškovojo aukso medalį ir pagerino Lietuvos rekordą.
V. Jurevičiaus (BFL) nuotr.

21-erių metų lietuvė sėkmingiausiu – ketvirtuoju – bandymu nušoko 14 m 23 cm. Ankstesnis Lietuvos rekordas, kuris taip pat priklausė D. Dzindzaletaitei, buvo dviem centimetrais prastesnis.

D. Dzindzaletaitė 14 m 23 cm nušoko ir antruoju bandymu, bet tuomet rekordas nebuvo užregistruotas dėl per didelio vėjo.

Antrąją vietą užėmė rumunė Elena Panturoiu (14 m 13 cm), trečiąją – ukrainietė Tetjana Ptaškina (14 m 5 cm).

Tai pirmasis lietuvių medalis šiose pirmenybėse.

Vaikinų 20 km sportinio ėjimo varžybose Normantas Petriša (1 val. 35 min. 9 sek.) užėmė 20-ąją vietą tarp 21 finišavusio dalyvio, o Marius Šavelskis finišo nepasiekė.

Čempionu tapo rusas Nikolajus Markovas (1:23.49).