captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paaiškėjo Lietuvos klubų varžovai Europos taurės vyrų krepšinio turnyre

Ispanijoje ištraukti 2015-16 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro burtai, kurie pagal geografinį išsidėstymą komandas suskirstė į dvi konferencijas bei šešias grupes po šešis klubus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Ispanijoje ištraukti 2015-16 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro burtai, kurie pagal geografinį išsidėstymą komandas suskirstė į dvi konferencijas bei šešias grupes po šešis klubus.

2014-15 metų sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai reguliariajame Europos taurės turnyro sezone antrosios konferencijos E grupėje po du kartus sužais su Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), Saratovo „Avtodor“ (Rusija), Salonikų PAOK (Graikija) bei Šolnoko „Olaj“ (Vengrija) komandomis.

Ketvirtą vietą LKL pirmenybėse užėmęs Klaipėdos „Neptūno“ varžovais antrosios konferencijos F grupėje bus Stambulo „Galatasaray“ (Turkija), Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija), Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ir Atėnų AEK (Graikija) klubai.

Antrosios konferencijos D grupėje žais Kazanės „Uniks“ (Rusija), Bandirmos „Banvit“ (Turkija), Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija), Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Salonikų „Aris“ (Graikija) bei Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) ekipos.

Pirmosios konferencijos grupėse dėl vietos kitame Europos taurės krepšinio turnyro etape varžysis:

A grupė:

Nimburko ČEZ (Čekija);

Bilbao „Basket“ (Ispanija);

Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija);

Nantero JSF (Prancūzija);

Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija);

Trento „Dolomiti Energia“ (Italija);

B grupė:

Berlyno ALBA (Vokietija);

Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija);

Ostendės „Telenet“ (Belgija);

Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija);

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija);

Brindizio „Enel“ (Italija)

C grupė:

Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija);

Saragosos CAI (Ispanija);

Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija);

Nansi SLUC (Prancūzija)

Šarlerua „Spirou“ (Belgija);

Venecijos „Umana Reyer“ (Italija).

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į pajėgiausio Europos klubų turnyro – ULEB Eurolygos – „Top 16“ etapą nepatekusių komandų.

Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close