L. Grinčikaitė-Samuolė – universiados moterų sprinto rungties finale

Sėkmingai pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybose ketvirtadienį startavo ir į moterų sprinto rungties finalą pateko Lina Grinčikaitė-Samuolė.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Pusfinalyje L. Grinčikaitė-Samuolė 100 m nubėgo per 11,46 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, buvo antra trečiajame bėgime bei ketvirta tarp aštuonių į finalą patekusių sprinterių.

Greičiau už lietuvę pusfinalyje bėgo tik Viktorija Ziabkina (11,27 sek.) iš Kazachstano, Jamaikos atstovė Shimayra Williams (11,42 sek.) bei rusė Jelena Kozlova (11,43 sek.).

Taip pat 100 m bėgimo pusfinalyje startavusi Karolina Deliautaitė sugaišo 11,99 sekundės ir liko 20 tarp 23 dalyvių.

Asmeninį sezono rekordą moterų 400 m bėgimo pusfinalyje pagerinusi Eva Misiūnaitė (54,88 sek.) liko šešta savo bėgime ir 17 tarp 24-ių dalyvių.

Vyrų 200 m bėgimo antrajame rate tarp 32 atletų startavęs Kostas Skrabulis (21,73 sek,) finišavo 7 savo bėgime ir liko 23 tarp 31 dalyvių bei į pusfinalį nepateko.

Ketvirtadienį universiados lengvosios atletikos moterų 800 m pusfinalio bėgimuose startuos Natalija Piliušina ir Eglė Balčiūnaitė, 5000 m bėgimo atrankoje dalyvaus Monika Juodeškaitė.