M. Kalniečio pasirodymas vasaros lygoje pakibo ant plauko

Manto Kalniečio pasirodymas NBA vasaros lygoje gali būti baigtas. Trečiosiose šio turnyro Indianos „Pacers“ rungtynėse su Detroito „Pistons“ kaunietis aikštėje praleido vos 2 minutes ir po pirmo kėlinio daugiau neberungtyniavo.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

To priežastis – atsinaujinusi kirkšnies trauma. Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, įžaidėjas kirkšnį pasitempė antrosiose vasaros lygos rungtynėse su Orlando „White“ ir trečiajame mače svarstė net nežaisti.

M. Kalnietis į aikštę mače su Detroito „Pistons“ visgi žengė – tai įvyko pirmo kėlinio pabaigoje, tačiau pasibaigus ketvirčiui sėdo ant suolo ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Per 2 minutes aikštėje jis niekuo nepasižymėjo, o „Pacers“ rungtynes pralaimėjo 65:90 ir patyrė trečią nesėkmę turnyre.

„Pacers“ komandai Orlando vasaros lygoje liko sužaisti dvejas rungtynes ir jas M. Kalnietis greičiausiai praleis.

Per pirmas dvejas vasaros lygos rungtynes kaunietis vidutiniškai pelnydavo po 7 taškus ir atlikdavo po 5,5 rezultatyvaus perdavimo.