Trys lietuvės bėgikės iškopė į Universiados pusfinalį

Pietų Korėjoje vykstančių 28 pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų 100 m bėgimo atrankoje trečiadienį gerai pasirodė lietuvės Lina Grinčikaitė ir Karolina Deliautaitė, o merginų 400 m bėgimo atrankoje taip pat į pusfinalį pateko Eva Misiūnaitė.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

28 metų Lina Grinčikaitė nuotolį įveikė per 11,60 sek. ir šeštajame atrankos bėgime finišavo antra. Bendroje įskaitoje ji užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį.

19-metė Karolina Deliautaitė (12,04 sek.) trečiajame atrankos bėgime finišavo trečia, o bendrojoje įskaitoje užėmė 21 vietą ir taip pat bėgs pusfinalyje.

Atrankoje startavo 40 sportininkių. Į ketvirtadienį vyksiantį pusfinalį pateko 24 bėgikės – 1-3 vietas šešiuose atrankos bėgimuose užėmusios sprinterės ir šešios greičiausios iš likusių sportininkių.

Į vaikinų 100 m bėgimo ketvirtfinalį pateko Rytis Sakalauskas. 28 metų lietuvis ketvirtajame atrankos bėgime finišavo ketvirtas (10,43 sek.) ir bendrojoje įskaitoje užėmė 11 vietą.

23 metų Ugnius Savickas (10,77 sek.) pirmajame atrankos bėgime finišavo penktas ir galutinėje įskaitoje liko 34 bei nepateko į kitą etapą.

Atrankoje dalyvavo 61 bėgikas. Į antrąjį etapą pateko 32 sportininkai.

23 metų lietuvė Eva Misiūnaitė užėmė 17-ąją vietą ir pateko į pusfinalį. Ji penktajame atrankos bėgime finišavo trečia (55,24 sek.).