I. Konovalovas lenktynių Austrijoje antrąjį etapą baigė kartu su pagrindine grupe

67-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių „Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria“ dviratininkų lenktynių antrąjį etapą kartu su pagrindine grupe baigė ir 81-as finišo liniją kirto „Team Marseille 13 KTM“ ekipos narys Ignatas Konovalovas.

196,2 km distancijos finiše lietuvis vos 2 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtoju tapusiam australui Davidui Tanneriui, kuris vos 1 sekunde aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Clement`ą Venturinį bei 2 sekundėmis – trečiojoje pozicijoje finišavusį vengrą Peterį Kusztorą.

3 minutes nuo australo atsiliko ir 107-as pirmadienį finišavo Evaldas Šiškevičius („Team Marseille 13 KTM“), o daugiau nei 8 minutėmis nuo etapo nugalėtojo atsilikęs Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) liko 124-as:

1. David Tanner (Australija)        4 val. 53 min. 45 sek.

2. Clement Venturini (Prancūzija)          atsiliko 1 sek.

153.Michael Taferner (Austrija)                 25:12

Po prologo bei dviejų etapų E. Šiškevičius bendroje įskaitoje užima 102-ą vietą, I. Konovalovas – 105-ą, o G. Bagdonas tėra 115-as: