Planetos universiados Pietų Korėjoje irklavimo regatos finaluose – visi septyni Lietuvos atstovai

Pietų Korėjoje įsibėgėjančioje pasaulio studentų universiadoje pirmadienį irklavimo regatos pusfinaliuose pirmąsias vietas užėmė bei kovą dėl medalių finaluose tęs visos keturios Lietuvos įgulos.

Mildos Valčiukaitės ir Donatos Vištartaitės moterų dvivietė 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 85,10 sekundės, o vyrų dvivietė – Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas – sugaišo 6 minutes 21,27 sekundės.

Vienvietininkė Sonata Petrikaitė laimėjo pirmąjį (7:56,55), o Lina Šaltytė – antrąjį (7:36,80) pusfinalio plaukimus.

Nepralenkiamas savo pusfinalio plaukime buvo ir vienvietininkas Žygimantas Gališanskis (7:07,97).

2013 metų universiadoje Kazanėje (Rusija) Lietuvos irkluotojai iškovojo tris aukso medalius.