L. Asadauskaitė ir J. Kinderis pasaulio čempionate užėmė 8-ą vietą

Lietuvos atstovai Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis Berlyne (Vokietija) vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrioje estafetėje sekmadienį užėmė aštuntąją vietą.

Praėjusių metų planetos čempionai surinko 1439 taškus. Lietuvos atstovai fechtavime užėmė 11-ąją vietą, plaukime buvo 8-i, jojime – 13-i bei laimėjo kombinuotą šaudymo ir bėgimo rungtį.

Nugalėjo čekai Janas Kufas ir Natalie Dianova (1476 tšk.). Sidabro medalius pelnė iki pat paskutinio šaudymo pirmavę rusai Maksimas Kustovas ir Ana Burjak (1468 tšk.). Bronza atiteko amerikiečiams Nathanui Schrimsheriui ir Margaux Isaksen (1461 tšk.).