Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynėse triumfavo L. Hamiltonas

„Formulės-1“ devintąjį etapą – Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.

Čempiono titulą ginantis 30-metis lenktynininkas šventė penktąją pergalę šį sezoną ir 38-ąją savo karjeroje.

Antrąją vietą užėmė L. Hamiltono komandos draugas vokietis Nico Rosbergas (+10,9 sek.), trečiąją – kitas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +25,4 sek.).

Ketvirtas finišavo brazilas Felipe Massa („Williams-Mercedes“, +36,8 sek.), penktas – suomis Valtteri Bottas („Williams-Mercedes“, +1.01,1), šeštas – rusas Daniilas Kviatas („Red Bull-Renault“, +1.03,9).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas po devynių etapų turi 194 taškus. Antrojoje pozicijoje žengiantis N. Rosbergas nuo komandos draugo atsilieka 17 taškų. Trečiąją vietą su 135 taškais užima S. Vettelis.

Dešimtasis čempionato etapas (iš 19) – Vengrijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks liepos 26 dieną.