C. Wozniacki pralaimėjo „Australian Open“ aštuntfinalyje

„Australian Open“ moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį dešimtoji pasaulio raketė danė Caroline Wozniacki 2:6, 6:2, 5:7 pralaimėjo rusei Svetlanai Kuznecovai (75-oji pasaulio raketė).
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 2 val. 28 min.

Buvusi antroji pasaulio raketė S. Kuznecova ketvirtfinalyje kovos su nugalėtojos titulą ginančia baltaruse Viktorija Azarenka. Pirmoji pasaulio raketė Baltarusijos tenisininkė pirmadienį po vos 57 min. trukusios kovos 6:1, 6:1 nugalėjo rusę Jeleną Vesniną (47).

Kitą ketvirtfinalio porą sudarys dvi JAV atstovės – trečioji pasaulio raketė Serena Williams ir Sloane Stephens (25).

Penkiskart atvirojo Australijos čempionato nugalėtoja S. Williams 6:2, 6:0 nugalėjo rusę Mariją Kirilenko (15), o S. Stephens 6:1, 3:6, 7:5 įveikė serbę Bojaną Jovanovski (56).

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje olimpinis čempionas britas Andy Murray, kuris pasaulio reitinge užima trečiąją vietą, be vargo 6:3, 6:1, 6:3 nugalėjo prancūzą Gilles`į Simoną (16).

2010 ir 2011 metų „Australian Open“ turnyro finalininkas A. Murray ketvirtfinalyje žais su prancūzu Jeremy Chardy (36). Pastarasis pirmadienį 5:7, 6:3, 6:2, 6:2 įveikė 28-erių metų italą Andreasą Seppi (23).

Aštuntoji pasaulio raketė prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 6:4, 3:6, 6:3, 6:2 įveikė dešimtąją vietą pasaulio reitinge užimantį savo tėvynainį Richard`ą Gasquet.