R. Navardauskas ketvirtą kartą dalyvaus „Tour de France“

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas įtrauktas į JAV komandos „Cannondale-Garmin“ sudėtį „Tour de France“ lenktynėms, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF).

27 metų lietuvis labiausiai prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse dalyvaus ketvirtąjį kartą.

„Cannondale-Garmin“ komandai 102-osiose „Tour de France“ lenktynėse atstovaus aštuonių šalių dviratininkai.

R. Navardauskas praėjusį savaitgalį Ignalinoje laimėjo Lietuvos dviračių plento čempionato atskiro starto lenktynes, o grupinėse lenktynėse finišavo antras.

Iš Kvėdarnos (Šilalės r.) kilęs dviratininkas „Tour de France“ lenktynėse debiutavo 2011 metais. Tada jis su komandos draugais laimėjo antrąjį etapą – komandų atskiro starto lenktynes. Galutinėje įskaitoje R. Navardauskas liko 157-as.

2013 metais Ramūnas taip pat pasiekė šių pragariškų lenktynių finišą. Galutinėje įskaitoje jam atiteko 120-oji vieta. Pernai lietuvis laimėjo 19-ąjį „Tour de France“ etapą, dviejuose etapuose buvo trečias, o galutinėje įskaitoje užėmė 141-ąją vietą.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas (3358 km), prasidės šeštadienį Utrechte (Olandija), o baigsis liepos 26 dieną Paryžiuje (Prancūzija). Varžybose dalyvaus 22 komandos.