R. Kaukėno ir D. Lavrinovičiaus klubas tenkinosi Italijos krepšinio lygos sidabru

Septintosiose Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos finalo rungtynėse trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas penktadienį namuose 73:75 (21:4, 11:22, 23:22, 18:27) nusileido penktojoje pozicijoje likusiems Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkams ir, pralaimėjęs seriją iki keturių pergalių rezultatu 3–4, tenkinosi sidabru.
R. Kaukėnas ir D. Lavrinovičius. A. Koroliovo ir A. Ufarto (BFL) nuotr./LRT.lt montažas

Pirmuosius du finalo serijos mačus savo aikštelėje „Grissin Bon“ ekipa laimėjo 82:63  bei 84:71, tačiau svečiuose patyrė dvi nesėkmes 77:80 bei po pratęsimo 90:94.

Penktąjį serijos susitikimą Emilijos Redžo krepšininkai savo aikštelėje vėl laimėjo 71:67, o šeštąjį svečiuose pralaimėjo po trijų pratęsimų 108:115.

17 taškų į svečių krepšį įmetė Achille Polonara, 14 – Drake`as Dieneris, 13 – Rimantas Kaukėnas.

Per 32 žaidimo minutes 38-erių metų lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 5 dvitaškius iš 10, sugriebė ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

8 minutes aikštelėje praleidusio Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje – 2 (dvitaškiai 1/3) taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 2 pražangos.

Pirmą kartą Italijos čempione tapusiai Sasario komandai 18 taškų pelnė Rakimas Sandersas, 17 – Jerome`as Dysonas, 13 – Davidas Loganas.

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ krepšininkai šalies pirmenybių finalo serijoje taip pat žaidė pirmą kartą.