Rūta Meilutytė – 100 metrų plaukimo krūtine finale

Londono olimpiadoje ir pasaulio čempionate pergales skynusi geriausia šalies sportininkė plaukikė Rūta Meilutytė ir toliau nemažina apsukų.
EPA-ELTA nuotr.

Ji Liuksemburge vykstančiose varžybose „Luxembourg Euro-Meet 2013“ 100  metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje pagerino varžybų rekordą ir prasimušė į finalą.

15 metų Plimuto mokyklos auklėtinė distanciją įveikė per 1 min. 8,85 sek. Finalas

Antroji liko Caroline Ruhnau, kurios laikas – 1 min. 12,61 sek. Trečioji vieta atiteko Samirai Hoesl, distanciją įveikusiai per 1 min. 13,17 sek.

Šeštadienį R. Meilutytė 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje pagerino Lietuvos rekordą ir tapo nugalėtoja, o 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje užėmė antrąją vietą.

„Luxembourg Euro-Meet“ – tai komercinės varžybos, kuriose R.Meilutytė dalyvauja jau antrą kartą. Už pirmąją vietą skiriami 300 eurų, už antrąją – 200 eurų, o už trečiąją – 100 eurų premijos.

Pagerinusiems varžybų rekordus mokami 300 eurų priedai, tačiau jeigu pagerinamas Europos rekordas, prizas padidėja iki 2 tūkst. eurų, o jei pasaulio – 3 tūkst. eurų.