Pirmieji „Prienus“ patiesė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai

Be pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žengusi „Prienų“ (11-1) ekipa pirmą kartą šį sezoną suklupo Pasvalyje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 77:82 (16:20, 17:23, 19:25, 25:14) netikėtai nusileido „Pieno žvaigždžių“ (6-6) krepšininkams.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Prieš Naujuosius metus prie „Pieno žvaigždžių“ komandos vairo stoję Mindaugas Lukošius ir Mantas Šernius su naujuoju savo klubu iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Pasvaliečiai dukart laimėjo Lietuvos pirmenybėse bei sykį – Baltijos krepšinio lygoje.

Tuo tarpu „Prienų“ ekipa šį sezoną patiesė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus. Be prieniškių tai padarė tik Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Be traumuoto Siimo Sanderio-Venės ir iki sezono pabaigos iškritusio Žygimanto Janavičiaus kovoję prieniškiai nuo pirmųjų mačo minučių nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų ir leido jiems išsiveržti į priekį.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Pasvalio ekipa buvo susikrovusi net 19 taškų pranašumą (75:56), tačiau „Prienų“ ekipa nenuleido rankų ir surengusi galingą spurtą 17:3, likus žaisti mažiau nei pusantros minutės, priartėjo iki penkių taškų (73:78).

Netrukus verždamasis po krepšiu kamuolį pametė Trevonas Hughesas, o kitoje aikštės pusėje iš po krepšio pataikęs Arnas Labuckas nukirpo deficitą iki 3 taškų (75:78).

Vis dėlto labiau priartėti „Prienų“ ekipai nepavyko. Svarbiausiomis minutėmis Gytis Sirutavičius neklydo prie baudų metimo linijos, o prieniškių tritaškiai skriejo pro šalį.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 19, Tyrellas Biggsas 13, Trevonas Hughesas 12 (7 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 11.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 19 (12 atk. kam.), Arminas Urbutis 14, Artūras Milaknis 14, Arnas Labuckas 12, Gintaras Kadžiulis 11.