A lygos rungtynėse Utenoje – net keturi 11 metrų baudiniai

Antradienį žaidžiamos paskutinės dvejos Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ 17-tojo turo rungtynėse. Utenoje vykusiame mače vietos „Utenis“ paskutinėmis minutėmis 2:3 (1:2) nusileido Kauno „Spyriui“.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Įdomu, kad šioje dvikovoje net keturi įvarčiai, tarp jų ir pergalingas, kai 89 min. pasižymėjo puolėjas Andrius Velička, buvo pelnyti iš 11 metrų baudinių.

Po šios pergalės kauniečiai su 28 taškais šoktelėjo net į ketvirtą turnyro lentelės vietą. Tiesa, vienu tašku mažiau turinti Marijampolės „Sūduva“ yra žaidusi dviem susitikimais mažiau.

Utenos „Utenis“ 2 – 3 Kauno „Spyris“

6' [1 – 0] Povilas Krasnovskis (11 m)

24' [1 – 1] Lukas Sendžikas (11 m)

42' [1 – 2] Lukas Sendžikas

61' [2 – 2] Povilas Krasnovskis (11 m)

89' [2 – 3] Andrius Velička (11 m)