Argentinietis J. M. del Potro pralaimėjo „Australian Open“ šešioliktfinalyje

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“) šešioliktfinalyje 7-oji pasaulio raketė argentinietis Juanas Martinas del Potro 3:6, 3:6, 7:6 (7-3), 6:3, 3:6 pralaimėjo prancūzui Jeremy Chardy (36-oji pasaulio raketė).
J. M. del Potro, EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 3 val. 45 min.

Pirmą kartą į „Australian Open“ turnyro aštuntfinalį patekęs Prancūzijos tenisininkas dėl kelialapio į ketvirtfinalį kovos su italu Andreasu Seppi (23).

Aštuntoji pasaulio raketė prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga nesunkiai 6:2, 6:1, 6:4 nugalėjo slovėną Blažą Kavčičių (93), o dešimtąją vietą pasaulio reitinge užimantis prancūzas Richard`as Gasquet 4:6, 6:3, 7:6 (7-2), 6:0 įveikė kroatą Ivaną Dodigą (74).

Kaip jau skelbta, 22-ejų metų lietuvis Ričardas Berankis (110) 3:6, 4:6, 5:7 pralaimėjo olimpiniam čempionui 25-erių metų britui Andy Murray, kuris pasaulio reitinge užima trečiąją vietą.

Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pirmoji pasaulio raketė nugalėtojos titulą ginanti baltarusė Viktorija Azarenka po 2 val. 9 min. trukusios kovos 6:4, 4:6, 6:2 įveikė amerikietę Jamie Hampton (63) ir kitame rate žais su ruse Jelena Vesnina (47).

Penkiskart atvirojo Australijos čempionato nugalėtoja trečioji pasaulio raketė amerikietė Serena Williams 6:1, 6:3 nugalėjo japonę Ayumi Moritą (72) ir aštuntfinalyje susitiks su ruse Marija Kirilenko (15).

Dešimtoji pasaulio raketė danė Caroline Wozniacki 6:4, 6:3 įveikė ukrainietę Lesią Curenko (85).