Plaukikai A. Šidlauskas ir P. Grigaliūnas pateko į Europos žaidynių pusfinalį

Azerbaidžano sostinėje vykstančiose Europos žaidynėse į plaukimo varžybų pusfinalį pateko ir Andrius Šidlauskas bei Paulius Grigaliūnas.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Antradienį vyrų 200 m krūtine rungties atrankoje Andrius Šidlauskas nuotolį įveikė per 2 minutes 17,37 sekundės ir buvo vienuoliktas, o Paulius Grigaliūnas sugaišo 2 minutes 18,20 sekundės ir užėmė penkioliktą vietą.

Trečias šios rungties atrankoje startavęs lietuvis Edvinas Mažintas distanciją nuplaukė per 2 minutes 21,19 sekundės ir liko 24-as tarp 33-jų dalyvių bei į pusfinalį nepateko.

Vyrų 200 m krūtine atrankoje greičiausiai plaukė rusas Antonas Čupkovas (2:11,52), britas Luke`as Daviesas (2:12,75) ir kitas Rusijos plaukikas Kirilas Mordaševas (2:13,20).

Moterų 200 m krūtine atrankoje startavusi Meda Kulbačiauskaitė nuotolį nuplaukė per 2 minutes 30,46 sekundės ir liko paskutinė – 34-ta. Iki pusfinalio barjero jai trūko net 10,49 sekundės.

Greičiausiai atrankoje plaukė vokietė Maxine Wolters (2:11,93), rusė Polina Jegorova (2:13,83) bei italė Martina Rossi (2:14,84).