R. Aksionova iškovojo sambo varžybų bronzos medalį

Lietuvos atstovė Rūta Aksionova iškovojo pirmųjų Europos žaidynių Baku (Azerbaidžanas) sambo varžybų bronzos medalį.
Rūta Aksionova ir Codrina Ionescu kovoja dėl bronzos medalio Baku. Reuters/Scanpix nuotr.

26-erių metų lietuvė svorio kategorijos iki 52 kg kovoje dėl bronzos medalio pirmadienį 3:1 nugalėjo 17-metę pasaulio ir Europos jaunimo čempionatų prizininkę Codrina Ionescu.

Dar anksčiau R. Aksionova be kovos pateko į pusfinalį, nes jos varžovė ketvirtfinalyje – 24-erių baltarusė Alesija Staraverava – prieš pat varžybas atsidūrė ligoninėje. Pusfinalyje mūsiškė nusileido šeimininkių atstovei Nazakat Chalilovai.

Dėl bronzos medalio 18.40 val. lietuvis Radvilas Matukas (iki 90 kg) kovos su armėnu Ašotu Danelianu.