„Copa America“: Brazilija įveikė Venesuelą

Čilėje vykstančiame Pietų Amerikos futbolo čempionate („Copa America“) baigėsi pirmo etapo kovos grupėse. Viena pirmenybių favoričių Brazilijos rinktinė rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Venesuelą ir C grupėje užėmė pirmą vietą.

AFP/Scanix nuotr.

Įvarčius brazilams pelnė Thiago Silva 9-ą ir Roberto Firmino 51-ą minutėmis. Venesuelietis Nicolas Fedoras 84-ą minutę sušvelnino santykį. Venesuela grupėje liko paskutinė ketvirta.

Brazilija kitame turnyro etape žais su Paragvajumi, o Venesuelai varžybos jau baigtos.

Brazilija 2 – 1 Venesuela

9' Thiago Silva [1 – 0]

51' Roberto Firmino [2 – 0]

84' Nicolas Fedor [2 – 1]