Rusė M. Šarapova nugalėjo amerikietę V. Williams ir pateko į aštuntfinalį

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“) moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktadienį antroji pasaulio raketė 25 metų rusė Marija Šarapova 6:1, 6:3 įveikė 32-ejų amerikietę Venus Williams (26-oji pasaulio raketė).
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 1 val. 19 min.

2008 metų „Australian Open“ čempionė Rusijos tenisininkė aštuntfinalyje žais su 27-erių metų belge Kirsten Flipkens (43).

Kaip jau skelbėme, 23-ejų lenkė Agnieszka Radwanska (4) 6:3, 6:1 nugalėjo 20-metę britę Heather Watson (50) ir aštuntfinalyje žais su 25 metų serbe Ana Ivanovič (13). Pastaroji penktadienį 7:5, 6:3 įveikė savo tėvynainę 27-erių Jeleną Jankovič (21).

Į aštuntfinalį taip pat pateko vokietė Angelique Kerber (5), kuriai penktadienį sukako 25-eri, kinė Na Li (6), vokietė Julia Goerges (18) ir rusė Jekaterina Makarova (19).

N. Džokovičius iškopė į aštuntfinalį

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate (1/16 finalo) penktadienį pirmoji pasaulio raketė 25 metų serbas Novakas Džokovičius 6:4, 6:3, 7:5 nugalėjo 34-erių čeką Radeką Štepaneką (34-oji pasaulio raketė). Mačas truko 2 val. 22 min.

2008, 2011 ir 2012 metų „Australian Open“ čempionas N. Džokovičius aštuntfinalyje susitiks su 27 metų šveicaru Stanislasu Wawrinka (17).

Penktoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Ferreras 6:4, 6:2, 6:3 nugalėjo 27-erių metų kiprietį Marcosą Baghdatį (35), o šeštąją vietą pasaulio reitinge užimantis 27-erių čekas Tomašas Berdychas 6:3, 6:2, 6:2 įveikė 31 metų austrą Jurgeną Melzerį (29).

Į aštuntfinalį iš pasaulio reitingo pirmojo dešimtuko dar pateko 28-erių serbas Janko Tipsarevičius. Devintoji pasaulio raketė 3:6, 6:4, 2:6, 6:4, 6:3 įveikė 31 metų prancūzą Julieną Benneteau (38).