Disko metikė Z. Sendriūtė turnyre Maroke įvykdė olimpinį normatyvą

„IAAF World Challenge“ lengvosios atletikos varžybų serijos turnyre Maroke disko metikė Zinaida Sendriūtė iškovojo pirmą vietą diską nusviedusi 61,37 m (x – x – x – 60,45 m – 61,37 m – 56,50 m).
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

Lietuvos disko metikė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą bei įvykdė olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato normatyvus.

Antroji bei trečioji vietos tarp disko metikių atiteko vokietėms Annai Rueh bei Nadinei Mueller.

Vyrų šuoliuose į aukštį Raivydas Stanys, peršokęs kartelę 2,20 m (2,10 m; 2,15 m; 2,20 m; x – x – x) aukštyje, septintą vietą pasidalijo su lenku Wojciehu Theineriu bei rusu Dmitrijumi Semionovu.

Nugalėjo ukrainietis Bogdanas Bondarenka, aplenkęs rusą Ivaną Uchovą bei čeką Jaroslavą Babą.