L. Asadauskaitė triumfavo pasaulio taurės finale ir iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes

Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė sekmadienį laimėjo Minske (Baltarusija) vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybas. Lietuvė surinko 1375 taškus.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Ši pergalė garantavo 31-erių metų sportininkei kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Antrąją vietą užėmė italė Gloria Tocchi (1352 tšk.), o trečiąją – australė Chloe Esposito (1342 tšk.).

Londono olimpinių žaidynių čempionė L. Asadauskaitė kombinuotą šaudymo ir bėgimo rungtį pradėjo trečia, nuo pirmavusios G. Tocchi atsilikdama 7 sek., tačiau sugebėjo aplenkti dvi priekyje buvusias varžoves ir pirma kirto finišo liniją.

Fechtavimo rungtyje L. Asadauskaitė buvo trečia (244 tšk.), plaukime – 18-a (283 tšk.), jojime – devinta (293 tšk.), o bėgimo ir šaudymo rungtyje – antra (555 tšk.).

22-ejų metų lietuvė Gintarė Venčkauskaitė (1202 tšk.) tarp 36 finalo dalyvių liko – 33-ia.