Keturi Lietuvos plaukikai Italijoje iškopė į finalus

Romoje (Italija) vykstančių 52-ųjų tarptautinių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 200 m plaukimo krūtine atrankoje sekmadienį Giedrius Titenis užėmė antrąją vietą ir pelnė kelialapį į finalą.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Lietuvis nuotolį įveikė per 2 min. 12,98 sek. ir tik 0,02 sek. nusileido italui Lucai Pizzini (2.12,96).

Andrius Šidlauskas (2.16,76) atrankoje buvo septintas ir taip pat kovos finale.

Į finalą pateko aštuoni plaukikai.

Vyrų 50 m plaukimo peteliške atrankoje lietuvis Tadas Duškinas užėmė šeštąją vietą (24,28 sek.) ir pateko į finalą.

Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale startuos Mindaugas Sadauskas. Lietuvis atrankoje distanciją įveikė per 49,68 sek. ir užėmė trečiąją vietą.

Danas Rapšys (50,19 sek.) liko 13-as ir kovos B finale (9-16 vietos).

Moterų 200 m plaukimo krūtine atrankoje Viktė Labanauskaitė (2.35,32) liko 21-a.