L. Asadauskaitė pasaulio taurės finale po dviejų rungčių – trečia

Minske (Baltarusija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė po dviejų rungčių užima trečiąją vietą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

31-erių metų Londono olimpinių žaidynių čempionė turi 527 taškus. Pirmauja brazilė Yane Marques (542 tšk.), antrąją vietą užima italė Gloria Tocchi (537 tšk.).

22-ejų metų lietuvė Gintarė Venčkauskaitė (436 tšk.) yra priešpaskutinė – 35-a.

Fechtavimo rungtyje L. Asadauskaitė iškovojo 24 pergales ir užėmė trečiąją vietą (244 tšk.), o G. Venčkauskaitė laimėjo tik 10 dvikovų ir turėjo tenkintis 35-ąją vieta (160). Papildomame fechtavimo rungties etape G. Venčkauskaitė pelnė 4 taškus, o L. Asadauskaitė pralaimėjo jau pirmąją kovą.

Plaukime L. Asadauskaitė užėmė 18-ąją vietą (283 tšk.), o G. Venčkauskaitė – 28-ąją (272 tšk.).

Sportininkių dar laukia jojimas bei kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis.

Varžybų nugalėtojai atiteks kelialapis į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.