Eurolyga: „Žalgiris“ namuose neįveikė Maskvos CSKA (73:87)

Kol kas tik vieną pergalę Eurolygos „Top 16“ ture turintis Kauno „Žalgiris“ namuose nesugebėjo įveikti Maskvos CSKA. Kauniečiai pralaimėjo rezultatu 73:87 ir patyrė jau trečiąją nesėkmę.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Pirmojo kėlinio pradžioje sąlygas diktavo Maskvos CSKA krepšininkai, spurtavę 9:2. Žalgiriečiams sunkiai sekėsi gynyboje, o Tremmellas Dardenas užsidrbo ir nesportinę pražangą. Varžovų ekipoje pasižymėjo Vladimiras Micovas, Viktoras Chriapa bei Milošas Teodosičius, „Žalgirio“ ekipoje savo taškų sąskaitas atidarė Rimantas Kaukėnas, Ibrahimas Jaaberas, Marko Popovičius bei Mario Delašas. Paskutinę sekundę M. Popovičiui pavyko įmesti sunkų metimą iš po krepšio ir Kauno „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsiliko vienu tašku – 15:16.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo kauniečiai – po Kšyštofo Lavrinovičiaus, Oliverio Lafayetto dvitaškių bei M. Popovičiaus įsmeigto tritaškio „Žalgiris“ įsiveržė į priekį. Tačiau CSKA ekipoje gerą žaidimą demonstravo Nenadas Krstičius, įspūdingai žaidė ir V. Chriapa. Likus trims sekundėms žalgiriečiams nepavyko pelnyti taškų ir po antrojo kėlinio Kauno „Žalgiris“ atsiliko 31:38.

Trečiajame kėlinyje CSKA ir toliau tolo – pavyzdingą žaidimą demonstravo V. Chriapa bei M. Teodosičius ir varžovai atitrūko 14-kos taškų skirtumu. Panašų tempą CSKA krepšininkai išlaikė ir antroje šio kėlinio pusėje, o po trijų kėlinių varžovai buvo priekyje 51:65.

Ketvirtajame kėlinyje gana greitai pasirodymą baigė ir 5 pražangas surinko M. Delašas, ir nors taikliai žaidė I. Jaaberas, „Žalgiriui“ nebepavyko pasivyti varžovų ir CSKA Kaune šventė pergalę 73:87.