Plaukikė R. Meilutytė iškovojo pergalę varžybose Prancūzijoje

Šeštadienį Prancūzijoje prasidėjo 2015 metų sezono prestižinių „Mare Nostrum“ varžybų etapas. Jose dalyvauja ir keturi Lietuvos atstovai – Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas ir Tadas Duškinas.
R. Meilutytė. AFP/Scanpix nuotr.

Pirmąją varžybų dieną Lietuvos rinktinės lyderė R. Meilutytė laimėjo moterų 100 m krūtine rungtį. Nors kvalifikacijoje lietuvės rezultatas buvo aštuntas, finale ji finišavo pirma – distanciją įveikė per 1 minutę 05,46 sekundės.

Finale R. Meilutytė aplenkė šios rungties prizininkėmis tapusias danę Rikkę Moller Pedersen (1:07,01) bei ispanę Jessicą Vall Montero (1:07,69).

Vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje M. Sadauskas su ispanu Markeliu Alberdi Sarobe pagrindiniame finale dalinosi septintąją vietą (abiejų rezultatas – po 22,79 sek.), o T. Duškinas (23,63) liko 23-ias.

Vyrų 100 m krūtine B finale septintas finišavo, o galutinėje įskaitoje penkioliktas buvo G. Titenis (1:02,68).

Vyrų 100 m laisvuoju stiliumi varžybose T. Duškinas (54,86 sek.) tenkinosi 23-ia pozicija.

Antrasis ir trečiasis „Mare Nostrum“ varžybų etapai vyks birželio 10–11 dienomis Ispanijoje ir 13–14 dienomis Monake.