LKL serijoje dėl bronzos – Utenos „Juventus“ pergalė

Trečiosiose LKL mažojo finalo serijos rungtynėse Utenos „Juventus“ Klaipėdoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės prieš Klaipėdos „Neptūną“. Serijoje iki trijų pergalių uteniškiai pirmauja 2:1.
Rungtynių akimirka, Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmavo po pirmos rungtynių dalies 41:34, tačiau po didžiosios pertraukos uteniškiai spurtavo ir laimėjo trečiąjį kėlinį 19:13. Ketvirtajame kėlinyje Utenos klubas pasinaudojo varžovų sutrikimu ir šventė  užtikrintą pergalę 75:64.

Po antrųjų serijos rungtynių trenerio Kazio Maskvyčio kritikuotas Deividas Gailius ir šįkart strigo. Per 22 minutes komandos lyderis prametė visus 4 tritaškius ir pelnė 0 taškų. Tiesa, spėjo atkovoti 4 kamuolius.

Utenos klubą į pergalę vedė po 16 taškų pelnę ir 5 kamuolius atkovoję Arvydas Šikšnius ir Vytautas Čepukaitis.

Šiose rungtynėse Klaipėdos klubui vis dar negalėjo padėti traumuotas Simas Galdikas.

Utenos krepšininkai antrose serijos rungtynėse namuose įveikė Klaipėdos „Neptūną“ 76:63.