Latvijoje triumfavo Lietuvos orientacininkės

Baltijos orientavimosi sporto čempionate – Lietuvos moterų komandos triumfas. Stipriausia Lietuvos vyrų komanda užėmė antrąją vietą.
A. Ufarto nuotr.

Tukume, Latvijoje vykusio Baltijos orientavimosi sporto čempionato moterų estafečių varžybose nugalėjo pirmoji Lietuvos komanda.

Kristina Rybakovaitė, Sandra Paužaitė ir Gabija Ražaitytė finišavo per 1 val. 54 min. 47 sek.

Antrąją vietą užėmė Latvijos pirmoji ekipa (1 val. 55 min.), o trečiąją – Estijos antroji komanda (2:00.46).

Vyrų estafečių varžybose triumfavo Latvijos pirmoji ekipa.

Lietuvos–1 komanda (Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta, Jonas Vytautas Gvildys) užėmė antrąją vietą, o Lietuvos–2 (Vytautas Beliūnas, Donatas Stulgys, Algirdas Bartkevičius) – trečiąją.