Sėkminga diena N. Džokovičiui ir R. Nadaliui

Paryžiuje vykstančio 114-ojo atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 28 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų trečiajame rate šeštadienį pirmoji pasaulio raketė 28-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:4, 6:4, 6:4 nugalėjo 19-metį australą Thanasi Kokkinakis (83-ioji pasaulio raketė).
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Mačas truko 1 val. 49 min.

Praėjusių metų turnyro finalininkas N. Džokovičius ketvirtajame rate – aštuntfinalyje – susitiks su 28-erių metų prancūzu Richardu Gasquet (21).

Devyniskart šio turnyro nugalėtojas 28-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis (7) 6:1, 6:3, 6:2 įveikė 24-erių metų rusą Andrejų Kuznecovą (124) ir aštuntfinalyje susitiks su 22-ejų metų amerikiečiu Jacku Socku (37).

Trečiąją poziciją pasaulio reitinge užimantis britas Andy Murray 6:4, 6:2, 6:3 nugalėjo australą Nicką Kyrgiosą (30), ispanas Davidas Ferreris (8) 6:3, 1:6, 5:7, 6:0, 6:1 įveikė italą Simone Bolelli (60), o kroatas Marinas Čiličius (10) 6:3, 6:2, 6:4 nugalėjo argentinietį Leonardo Mayerą (22).

Šeštadienį vykusių vyrų turnyro susitikimų rezultatai.

Vyrai. III ratas.

Novak Djokovič (Serbija, 1) – Thanasi Kokkinakis (Australija) 6:4, 6:4, 6:4

Andy Murray (Didžioji Britanija, 3) – Nick Kyrgios (Australija, 29) 6:4, 6:2, 6:3

Rafael Nadal (Ispanija, 6) – Andrejus Kuznecovas (Rusija) 6:1, 6:3, 6:2

David Ferrer (Ispanija, 7) – Simone Bolelli (Italija) 6:3, 1:6, 5:7, 6:0, 6:1

Marin Čilič (Kroatija, 9) – Leonardo Mayer (Argentina, 23) 6:3, 6:2, 6:4

Richard Gasquet (Prancūzija, 20) – Kevin Anderson (PAR, 15) 4:6, 7:6 (7-4), 7:5, 6:4

Jeremy Chardy (Prancūzija) – David Goffin (Belgija, 17) 6:3, 6:4, 6:2

Jack Sock (JAV) – Borna Čorič (Kroatija) 6:2, 6:1, 6:4.