Lengvaatlečiai M. Šilkauskas ir E. Uševaitė Latvijoje užėmė penktąsias vietas

Ketvirtadienį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Rigas kausi“ („Rygos taurė“) geriausiai iš Lietuvos sportininkų pasirodė Mantas Šilkauskas (tolis) ir Evelina Uševaitė (1500 m), užėmę penktąsias vietas.
E. Uševaitė, K. Vanago (BFL) nuotr.

M. Šilkauskas į tolį nušoko 7 m 47 cm ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

E. Uševaitė 1500 m distanciją įveikė per 4 min. 30,38 sek.

Aurika Balsytė (4.32,41) šioje rungtyje buvo septinta, o Banga Balnaitė (4.34,13) – aštunta.

Sprinterė Karolina Deliautaitė (11,33 sek.) 100 m bėgimo varžybose užėmė šeštąją vietą.

Rutulio stūmikas Rimantas Martišauskas (18 m 53 cm – geriausias Lietuvos sezono rezultatas) liko septintas.

800 m bėgimo varžybose Benediktas Mickus (1.50,23 – geriausias Lietuvos sezono rezultatas) užėmė aštuntąją poziciją, Mindaugas Striokas (1.50,57) – devintąją.