„Utenos“ krepšininkes ir toliau treniruos A. Vainauskas

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė „Utenos“ komanda pratęsė sutartį su vyriausiuoju treneriu Alfredu Vainausku.
„Utenos“ treneris Alfredas Vainauskas. T. Vinicko (DELFI) nuotr.

„Džiaugiuosi, kad pavyko savo gretose išlaikyti geriausią trenerį. Su juo pasiekėme skambių pergalių ir Lietuvoje per sezoną pralaimėjome vos vieną kartą. Esu labai patenkintas Alfredo darbu. Dabar prasidės vasarą ir imsimės komandos komplektacijos darbų“, – sakė „Utenos“ direktorius Rolandas Jarutis.

54-erių metų A. Vainauskas „Utenoje“ darbuosis jau trečiąjį sezoną. 2014–2015 metų sezonas šiam krepšinio klubui buvo labai sėkmingas, kadangi krepšininkės pirmą kartą savo istorijoje ne tik laimėjo LMKL pirmenybes, bet ir iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurę bei debiutavo Europos taurėje, kur pasiekė dvi pergales.

LMKL sezono uždarymo šventėje A.Vainauskas atsiėmė geriausiam treneriui skirtą apdovanojimą.