A. Kruopis dviratininkų lenktynėse Airijoje užėmė devintą vietą

Airijoje finišavusiose aštuonių etapų daugiadienėse „An Post Ras“ dviratininkų lenktynėse devintą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „An Post–Chain Reaction“ komandai atstovaujantis Aidis Kruopis.
Aidis Kruopis (dešinėje) su dviratininku Ramūnu Navardausku, V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Lietuvos dviratininką nuo lenktynių nugalėtojo austro Lukaso Poestlbergerio skyrė 7 minutės bei 48 sekundės.

Antroji vieta lenktynėse atiteko britui Joshua Edmondsonui, o trečiąja pozicija tenkinosi airis Ryanas Mullenas:

1. Lukas Poestlberger (Austrija)         27 val. 38 min. 19 sek.

2. Joshua Edmondson (D. Britanija)       atsiliko 1 min. 05 sek.

136.Mark Nicholls (Airija)                          3:57:26

Sekmadienį A. Kruopis tapo baigiamojo – aštuntojo – lenktynių etapo nugalėtoju, 132,6 km įveikęs per 2 valandas 53 minutes ir 27 sekundes.