D. Labanauskas smiginio varžybose Lenkijoje nugalėjo pasaulio čempioną

Lietuvis Darius Labanauskas tapo šeštadienį vykusio Lenkijos atvirojo smiginio čempionato nugalėtoju. Šios varžybos yra įtrauktos į Britų smiginio organizacijos (BDO) ir Pasaulio smiginio federacijos (WDF) reitingą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

D. Labanauskas finale 6:5 įveikė anglą Scottą Waitesą. Pastarojo sąskaitoje – BDO pasaulio čempiono, „Winmau World Masters“, WDF pasaulio taurės asmeninių varžybų nugalėtojo titulai.

Finale D. Labanausko strėlės vidurkis buvo 29,21, o S. Waiteso – 27,27 taško.

Kelyje į finalą lietuvis 5:2 nugalėjo Velso atstovą Jimą Williamsą. D. Labanausko viena strėle surinktų taškų vidurkis, skaičiuojant visus metimus, buvo 33,98 taško.

Varžybose dalyvavo daugiau nei 300 smiginio žaidėjų.