captcha

Jūsų klausimas priimtas

E. Skurdelis tapo Algirdo Šociko vardo tarptautinio bokso turnyro nugalėtoju

Kauno sporto halėje pasibaigusiame XIX-ajame tarptautiniame Algirdo Šociko vardo bokso turnyre vienintelių lietuviu užkopusiu ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio tapo Edgaras Skurdelis, įveikęs visus varžovus svorio kategorijoje iki 60 kilogramų.
Asociatyvi nuotr., R. Vilimo (BFL)
Asociatyvi nuotr., R. Vilimo (BFL)

Kauno sporto halėje pasibaigusiame XIX-ajame tarptautiniame Algirdo Šociko vardo bokso turnyre vienintelių lietuviu užkopusiu ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio tapo Edgaras Skurdelis, įveikęs visus varžovus svorio kategorijoje iki 60 kilogramų.

Penktadienį finale E. Skurdelis vienbalsiu teisėjų sprendimu – 3:0 – nugalėjo nugalėjo 2012 m pasaulio jaunimo čempionato prizininką prancūzą Sofiane`ą Oumihą ir apgynė praėjusiais metais iškovotą titulą.

Be lietuvio atskirose svorių kategorijose nugalėtojais tapo dar šešių valstybių atletai – tris aukso medalius iškovojo Vengrijos boksininkai, po du – Prancūzijos, Baltarusijos ir Olandijos atletai, po vieną – Anglijos ir Ukrainos sportininkai.

Iš viso turnyro kovas pradėjo 75-i boksininkai iš aštuoniolikos valstybių.

Penktadienį vykusių finalinių kovų rezultatai ir prizininkais tapę atletai:

svorio kategorija iki 52 kg -

Elie Konki (Prancūzija) – Koriun Soghamonian (Armėnija)          3:0

Bronza: Akexander Rishkan (Moldova) ir Hamza Touba (Vokietija)

iki 56 kg (B turnyras) -

Mark Szonos (Vengrija) – Garnik Harvtiunian (Armėnija)           3:0

Bronza: Frederick Jensen (Danija) ir Malti Koota (Suomija)

iki 56 kg (A turnyras) -

Dmitrij Asanov (Baltarusija) – Viačeslav Gožan (Moldova)         WO

Bronza: Levani Kldiašvili (Gruzija) ir Dmytro Kulida (Ukraina)

iki 60 kg -

Edgaras Skurdelis – Sofiane Oumiha (Prancūzija)                  3:0

Bronza: Ruslanas Jefremovas ir Enrico la Cruz (Olandija)

iki 64 kg -

Hassan Amzile (Prancūzija) – Hadi Srour (Norvegija)              3:0

Bronza: Dmitrij Galagot (Moldova) ir Hovanes Bačkov (Armėnija)

iki 69 kg -

Iljas Adzinajev (Baltarusija) – Souleymane Cissokho (Prancūzija) 3:0

Bronza: Balazs Bacskai (Vengrija) ir Vasilij Belous (Moldova)

iki 75 kg (B turnyras) -

Zoltan Harcza (Vengrija) – Max van der Pas (Olandija)          TKO 2r.

Bronza: Mike Steffensen (Danija) ir Vladimir Legal (Čekija)

iki 75 kg (A turnyras) -

Anthony Fowler (Anglija) – Arsen Rizun (Ukraina)               TKO 1r.

Bronza: Tomas Pivorūn ir Tomas Sinkevičius

iki 81 kg (B turnyras) -

Peter Mullenberg (Olandija) – Iako Kiziria (Gruzija)             3:0

Bronza: Andrej Zatusevčij (Moldova) ir Igor Teziev (Vokietija)

iki 81 kg (A turnyras) -

Leonid Golondej (Ukraina) – Ainar Karlson (Estija)               2:1

Bronza: Thomas Hark (Anglija) ir Ville Hukkanen (Suomija)

iki 91 kg -

Roy Korving (Olandija) – Rain Karlson (Estija)                   3:0

Bronza: Adam Hamori (Vengrija) ir Henrik Sargsian (Armėnija)

virš 91 -

Istvan Bernath (Vengrija) – Daniel Taborsky (Čekija)             WO

Bronza: Tornike Duritčamiašvili (Gruzija) ir Laimonas Orintas

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close