R. Seibučio komanda suklupo Turkijos krepšinio lygos varžybose

Nesėkme Turkijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių pradėjo trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Renaldo Seibučio atstovaujamas Stambulo „Daruššafaka Doguš“ klubas, trečiadienį savo aikštėje po pratęsimo 76:79 (16:21, 16:15, 19:19, 14:10, 11:14) nusileidęs šeštojoje pozicijoje likusiems Trabzono „Trabzonspor“ krepšininkams.
Renaldas Seibutis po krepšiu. AFP/Scanpix nuotr.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 6 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų bei prasižengė 2 kartus. Per 21 minutę (21:02) R. Seibutis pataikė 3 dvitaškius iš 6, tačiau viso trys jo tolimi metimai buvo netaiklūs.

17 taškų pralaimėjusiems pelnė Jordanas Farmaras, 13 – Jamonas Lucas, po 10 – Tayloras Brownas ir Gašperas Vidmaras.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Andrija Stipanovičius, 19 – Dwightas Hardy`is, 16 – Novica Veličkovičius.

Antrosios serijos rungtynės Trabzone bus žaidžiamos šeštadienį.