„Neptūno“ krepšininkai išlygino LKL pusfinalio serijos rezultatą

Pirmadienį antrosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) pusfinalio rungtynėse šalies vicečempionus Klaipėdos „Neptūno“ klubas namuose po pratęsimo 107:101 (24:18, 24:29, 16:23, 30:24, 13:7) įveikė praėjusio sezono bronzos medalininkus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1-1.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pirmąjį serijos susitikimą 88:79 (28:23, 8:21, 22:15, 30:20) laimėjo namuose žaidę vilniečiai.

22 taškais prie pirmosios pergalės serijoje prisidėjo Deividas Gailius, 20 – Arnas Butkevičius, 17 – Donatas Zavackas, 16 – Mustafadeenas Shakuras, 12 – Martynas Mažeika ir Simas Galdikas.

Pralaimėjusiems 27 taškus pelnė Gediminas Orelikas, 24 – Antanas Kavaliauskas, 13 – Adas Juškevičius, po 9 – Mindaugas Lukauskis ir Michaelas Moseris.

Trečiąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos sostinėje žais trečiadienį.