LKL pusfinalis: „Žalgiris“ darkart šventė lengvą pergalę prieš „Juventus“

Kauno „Žalgiris“ – per žingsnį nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo. Gintaro Krapiko auklėtiniai dar kartą sutriuškino Utenos „Juventus“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.
V. Skaraičio nuotr.

Antrajame kėlinyje galingai spurtavę ir iniciatyvos iki finalinės sirenos nepaleidę žalgiriečiai išvykoje Dainiaus Adomaičio auklėtinius užtikrintai pranoko 91:56 (19:15, 25:10, 24:18, 23:15).

Pirmajame ketvirtyje šeimininkai atkakliai priešinosi varžovams ir neleido jiems atitrūkti, tačiau antrajame kėlinyje žalgiriečiai spurtavo net 19:0 ir įgijo triuškinančią persvarą – 42:20.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Žalgiriečiai dominavo abejose aikštelės pusėse ir toliau didino savo pranašumą, kuris ketvirtajame kėlinyje pasiekė net 38 taškų ribą – 87:49.

Utenos komanda šiame mače kamuolį prarado 19 kartų, o jų varžovai klydo gerokai rečiau – prarado 8 kamuolius. Pagal bendrą žaidėjų naudingumo koeficientą kauniečiai pranoko varžovus net 127:40.

Trečiosios serijos rungtynės Kaune bus žaidžiamos gegužės 19 d., antradienį.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas ir Darius Songaila po 13, Artūras Milaknis 12, Robertas Javtokas, Edgaras Ulanovas ir Siim-Sanderis Vene 10.

„Juventus“: Saulius Kulvietis 15, Edgaras Stanionis 11, Nikita Barinovas 8, Rashaunas Broadusas 7 (7 rez. perd.).