„Rockets“ išlygino NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rezultatą

NBA čempionato šeštosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse ketvirtadienį „Houston Rockets“ (2-oji vieta konferencijoje) komanda, kuriai dėl traumos negali padėti Donatas Motiejūnas, svečiuose 119:107 (25:29, 37:35, 17:28, 40:15) nugalėjo „Los Angeles Clippers“ (3) ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

„Rockets“ klubas po trijų kėlinių atsiliko 79:92, bet ketvirtąjį kėlinuką laimėjo net 40:15 ir šventė pergalę.

Hiustono komandai 23 taškus pelnė Jamesas Hardenas, 20 – Dwightas Howardas (21 atk. kam.), po 19 – Corey Breweris ir Joshas Smithas.

„Clippers“ gretose 31 tašką surinko Chrisas Paulas (11 rez. perd.), 28 – Blake`as Griffinas.

Lemiamos – septintosios – serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Hiustone.