„Lietuvos rytas“ po atkaklios įveikė „Neptūną“ ir pusfinalį pradėjo pergale

Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau rungtyniavę Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo krepšininkai pergalingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio kovas.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Marcelo Nicolos auklėtiniai pirmajame susitikime namuose 88:79 (28:23, 8:21, 22:15, 30:20) tik po atkaklios kovos nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrosios rungtynės pirmadienį bus žaidžiamos Klaipėdoje. Mačo pradžia – 18.30 val.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei po Donato Zavacko dviejų taškų „Neptūno“ deficitas buvo minimalus (78:77).

Bet tuomet Antanas Kavaliauskas realizavo baudų metimus, Martynas Gecevičius pataikė iš vidutinio nuotolio ir „Lietuvos ryto“ pranašumas išaugo iki penkių taškų (82:77).

Po minutės pertraukėlės varžovų pražangas išprovokavę D. Zavackas ir Simas Galdikas pataikė tik po vieną baudos metimą ir kiek sumažino savo komandos atsilikimą (79:82).

Visgi tada galutinį smūgį „Neptūnui“ sudavė iš itin sudėtingos padėties, besibaigiant atakai skirtam laikui, tritaškį pataikęs Gediminas Orelikas, po kurio metimo „Lietuvos ryto“ persvara padvigubėjo ir tapo pergalinga (85:79).

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 19 (10 atk. kam.), Martynas Gecevičius 17 (5/12 trit.), Gediminas Orelikas 14, Aidas Juškevičius 8, Kšyštofas Lavrinovičius 8.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21, Donatas Zavackas 17, Martynas Mažeika 11.