R. Berankis baigė pasirodymą turnyre Vokietijoje

Vokietijoje vykstančiame ATP „Challenger Tour“ serijos „Neckarcup“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, pasirodymą baigė 24-erių metų Ričardas Berankis.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Trečiadienį dvejetų varžybų aštuntfinalio mačą lietuvio bei argentiniečio Guido Pellos pora per 59 minutes dvejuose setuose – 3:6, 3:6 – pralaimėjo italui Aleksandrui Motti poroje su JAV tenisininku Dennisu Novikovu.

Italo bei amerikiečio varžovais ketvirtfinalyje bus korto šeimininkai Andreasas Beckas ir Janas-Lennardas Struffas, kurie aštuntfinalyje iš tolesnės kovos 6:4, 6:4 eliminavo du Kazachstano atstovus – Andrejų Golubevą bei Aleksandrą Nedovesovą.

91-ą vietą pajėgiausių planetos žaidėjų klasifikacijoje užimantis ir trečiąjį reitingą turnyre turėjęs R. Berankis vienetų varžybų pirmajame rate po 1 valandą bei 39 minutes trukusios kovos 6:7 (6:8), 4:6 nusileido 34-erių korto šeimininkui Michaeliui Berreriui (ATP-150) ir liko be ATP reitingo taškų bei tenkinosi 440 eurų čekiu.

Tai nebuvo pirmasis tenisininkų mačas korte – pernai vykusį tarpusavio mačą lietuvis laimėjo rezultatu 7:6 (7:3), 6:3.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų turnyro Vokietijoje nugalėtojui atiteks 90 ATP reitingo taškų bei 6150 eurų čekis.