„Los Angeles Clippers“ – per žingsnį nuo Vakarų konferencijos finalo

Los Andželo krepšininkai laimėjo dar vienas NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes prieš „Houston Rockets“ ir pirmauja serijoje 3:1.

USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Ketvirtosiose serijos rungtynėse šeimininkai tiesiog suplėšė „raketas“ į gabalus – 128:95 (30:33, 30:21, 43:25, 25:16).

Lemiamą persvarą „Clippers“ susikrovė iš karto po pertraukos. Trečiąjį kėlinį šeimininkai laimėjo triuškinančiu 18 taškų skirtumu ir po šio smūgio „Rockets“ neatsitiesė.

Maža to, paskutiniame ketvirtyje Kevino McHale'o komanda blaškėsi aikštelėje ir sukrapštė vos 16 taškų, kas leido „Clippers“ švęsti triuškinančią pergalę.

Penktosios serijos rungtynės antradienio vakarą bus žaidžiamos Hjustone.

„Clippers“: D. Jordanas 26 taškai (17 atk. kamuolių), B. Griffinas 21, J. J. Redickas 18, C. Paulas 15 (12 rez. perdavimų).

„Rockets“: J. Hardenas 21, T. Ariza 18, J. Terry 16.