captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pasaulio ledo ritulio čempionate Čekijoje ketvirtadienis baigėsi skandinavų pergalėmis

Čekijoje vykstančiose pasaulio ledo ritulio pirmenybėse ketvirtadienį vakare pergales iškovojo Švedijos ir Suomijos komandos.
Švedijos ir Vokietijos mačas Prahoje, Reuters/Scanpix nuotr.
Švedijos ir Vokietijos mačas Prahoje, Reuters/Scanpix nuotr.

Čekijoje vykstančiose pasaulio ledo ritulio pirmenybėse ketvirtadienį vakare pergales iškovojo Švedijos ir Suomijos komandos.

Paskutiniosiose A grupės ketvirtojo turo rungtynėse antroje vietoje įsitvirtinusi praėjusių pirmenybių bronzos medalininkė Švedijos (12 tšk.) rinktinė 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) įveikė penktojoje pozicijoje likusią Vokietijos (3 tšk.) ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Oscaras Moelleris (11:19 ir 48:40), po vieną – Joakimas Lindstromas (12:44) bei Johnas Kingbergas (42:56).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Marcusas Kinkas (15:48), Nicolas Kraemmeris (29:30) ir Matthias Plachta (54:39).

A grupėje pirmauja olimpinė čempionė Kanados (12 tšk.) komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

1. Kanada 4 4 0 0 0 28:8 12
2. Švedija 5 3 1 0 1 28:16 11
3. Šveicarija 4 2 0 2 0 8:7 8
4. Čekija 4 2 0 1 1 17:15 7
5. Vokietija 3 1 0 0 2 2:12 3
6. Prancūzija 4 1 0 0 3 5:10 3
7. Austrija 3 0 1 0 2 5:11 2
8. Latvija 4 0 1 0 3 6:19 2

Trečią pergalę ketvirtosiose A grupės rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą pakilo planetos vicečempionai Suomijos (9 tšk.) ledo ritulininkai, 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sutriuškinę autsaiderę Slovėnijos (0 tšk.) ekipą.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Leo Komarovas (5:53), Peteris Kontiola (6:34), Aleksandras Barkovas (21:19) ir Joonas Kemppainenas (35:57), o suomių vartininkas Pekka Rinne atrėmė visus 13 varžovų smūgių.

B grupėje pirmauja Baltarusijos (10 taškų) rinktinė.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

1. Baltarusija 4 3 0 1 0 15:7 10
2. Suomija 4 3 0 0 1 13:5 9
3. Rusija 4 3 0 0 1 18:11 9
4. JAV 4 3 0 0 1 13:9 9
5. Slovakija 4 1 2 0 1 11:8 7
6. Norvegija 4 1 0 0 3 6:15 3
7. Danija 4 0 0 1 3 6:17 1
8. Slovėnija 4 0 0 0 4 6:16 0

Keturios pajėgiausios abiejų grupių komandos pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę, o jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close